Megoldásra vár

Szemétlerakatok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019. február 19.

A 2. képen látható helyen folyamatos a szemétlerakás. Korábban is, azóta is. 17-én jártam arra legutoljára és rengeteg kidobott bútor és egyéb lom hevert ott.

----------------------------

A Kórház utcai piac közelében és a Flórián téri mélygarázs felett lerakatok vannak, valamint a betonfal tetején is gyorsétkezöböl származó tálkák eldobálva. Lehet, hogy asztalnak hitték?
Elvitelük egy fuvarral megoldható.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 5

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Németh Tamás Úr!

    A tárgyi helyszínen valóban állandónak mondható az illegális hulladéklerakás.
    Sajnáljuk, hogy egyesek ilyen szinten semmibe veszik a közterületek tisztasága érdekében tett e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Füleki Flavián megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kórház utcai piac közelében és a Flórián téri mélygarázs felett lerakatok vannak, valamint a betonfal tetején is gyorsétkezöböl származó tálkák eldobálva. Lehet, hogy asztalnak hitték? Elvitelük egy fuvarral megoldható."-ról "FRISSÍTÉS 2019. február 19. A 2. képen látható helyen folyamatos a szemétlerakás. Korábban is, azóta is. 17-én jártam arra legutoljára és rengeteg kidobott bútor és egyéb lom hevert ott. ---------------------------- A Kórház utcai piac közelében és a Flórián téri mélygarázs felett lerakatok vannak, valamint a betonfal tetején is gyorsétkezöböl származó tálkák eldobálva. Lehet, hogy asztalnak hitték? Elvitelük egy fuvarral megoldható."-ra.

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2. képen látható helyen folyamatos a szemétlerakás. Korábban is, azóta is. 17-én jártam arra legutoljára és rengeteg kidobott bútor és egyéb lom hevert ott.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett helyszínekről a szemét elszállításra került.

    Tiszt...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Nagyszombat utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az Óbudai szigeten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mozaik utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére