Megoldott

veszélyesen rossz állapotú fém fedlap

A nyugati téren, a buszvégállomás leszálló-hely-része mellett egy fém fedlap behajlott, vége fel- és kiáll, erősen balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Váci út 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap cserélve lett.
  • Pető Judit visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003146/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00040973

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pető Judit!
    Tisztelt Járókelő!

    Sajnos a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni, tekintve,
    hogy a képen látható fedlap nem közcsatornához tartozó szerelvény.

    Tisztelettel:

    -...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Pető Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dobozok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Határ út M (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére