Megoldott

Parkolást engedélyező tábla hiánya

Anonim Járókelő

A jelzett területen jelenleg tilos a parkolás, bár a burkolat parkolásra lett kialakítva (murva ill. aszfalt)). Az egyértelműség kedvéért érdemes lenne táblákát kihelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottnak nem nevezném a problémát. A Budafoki úton (bár néhány autó számára elegendő hely van aszfaltozva és parkolnak is ott) ezek szerint az illetékesek se engedélyezni nem kívánják se figyelmez...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 4097.
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 4097. számú megkeresésre, melyben a bejelentő a XI. kerület Budafoki út 81. – Baranyai utca saroképületnél és a Budafok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Félig megoldva: a Baranyai utca sarkára kikerült a tábla, a Budafoki úton a helyzet változatlan.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dékán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére