Megoldott

Elhagyott kerékpár

Elhagyott reklám kerékpár az Andrássy úton. Rozsdás, hiányzó első kerék, láthatóan elhagyott. Kérem gondoskodjanak a tulajdonos eléréséről (hirdető felkeresésével), ha ez nem lehetséges, a kerékpár elszállításáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 46

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Balogh Samu hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF nem fog intézkedni, kérlek, küldjétek a FÖRI-nek. Köszönöm!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Balogh Samu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére