Megoldott

Gyalogos lámpa nem működik

A Jászain a Rossmannhoz legközelebbi gyalogos lámpa pirosan nem működik (már egy hete), a zöld oké.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az V. Szent István krt. - Hollán Ernő utca csomópontban észlelt, nem működő gyalogos tilos jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpaszerviz elhárította.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére