Megoldott

Rossz állapotú, töredezett aknafedlap

Kérem legyenek szívesek a Thököly út 87. épülete előtti járdán található aknafedlap cseréjéről gondoskodni, mert töredezett és darabokban hiányzik róla az aszfalt. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 87

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! :)
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a fedlapot. Megoldott. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT járókelő.hu!
    JAROKELO-BUDAPEST-00040820 azonosítójú bejelentésüket fogadtuk, 79368952 azonosítójú panaszjegyen rögzítettük rendszerünkben. Javításig a türelmüket kérjük!
    Figyelmébe ajánljuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kép eltűnt az éterben, kérlek pótoljátok a bejelentés elküldése előtt. Köszönöm.
  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Csatorna fedlapon egy lyuk tátong

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére