Megoldott

Kiálló aknafedlap

Kérem legyenek szívesek a Rákóczi út és a Berzsenyi utca kereszteződésénél a képen látható aknafedlap helyreállításáról gondoskodni, mert kiáll a járda síkjából, emiatt balesetveszélyes. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 75

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a fedlapot. Megoldott. Köszönöm.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Telekom - Együtt. Veled
    TISZTELT LE MARIETTA,
    KEDVES ÜGYFELÜNK!
    Köszönjük észrevételét, melyet a 79373662 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fecske utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Széteső telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére