Megoldott

Bokorba hajított pad a jászótéren

Kérem legyenek szívesek gondoskodni a Bártfai utca 38-50. épülete előtt található játszótéren a képen látható pad eredeti helyére történő visszahelyezéséről, valamint a talajhoz csavarokkal történő rögzítéséről. A pad a Bártfai utca 44. bejáratának vonalában található. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 44

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.01.29. 19:58 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    *új padokat
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta elkezdődött a játszótér felújítása és minden padot eltávolítottak, beleértve a bejelentésben szereplőt is. Előreláthatólag áprilisban fognak végezni a munkálatokkal, várhatóan padokat is fognak...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére