Megoldott

Elektromos doboz fedél nélkül

A buszmegállóban levő elektromos doboznak hiányzik a fedele, veszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    már pótolták is
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    BDK-nak megküldve
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A fényképen látható berendezés fogyasztói tulajdonú, esetleg BDK Kft. közvilágítási berendezé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Miklós György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Hiányzó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ángel Sanz Briz út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére