Megoldott

Járdát eltorlaszoló karácsonyfa-kupac

Föld u. - Vályog u. sarkán növekvő karácsonyfa kupacot napok óta nem szállították el, már alig lehet elmenni tőle a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vályog u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a fenyőfákat
    elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonpr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kiss István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tele kuka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére