Válaszra vár

Ellenirányú kerékpározás a Déri Miksa utcában

Tisztelt Budapest Közút!

Kérem vizsgálják meg a VIII. kerületi Déri Miksa utca megnyithatóságát az ellenirányú kerékpáros forgalom számára, a Rákóczi tértől egészen a Nagy Fuvaros utcába történő becsatlakozásig.
A fejlesztés nagyban segítené nem csak a kerékpárral, hanem a gyalogosan (csökkentené a járdán biciklizés esélyét) és az autóval (lakhelyük könnyebb megközelítésével többen hagyhatják otthon autóikat, több helyet hagyva az autót nem nélkülözhetőknek) közlekedők körülményeit is.

Közreműködésüket és segítségüket előre is köszönöm egy élhetőbb Budapest érdekében!

Üdvözlettel,
Kácsor Balázs

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Déri Miksa u. 1

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kácsor Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére