Megoldott

Rongálás miatt nem üzemel sajnos!

Tisztelt Illetékes!
Sajnálattal látom hogy a Lehel téri aluljáróban található nyilvános wc-t megrongálták. De kérem, hogy minél előbb újítsák fel és nyissák meg az emberek előtt!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel u. 2a

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Erdősi Mátyás Úr!

    Örömmel tájékoztatjuk, hogy a Lehel téri nyilvános illemhelyen, a
    rongálások okozta károkat már sikerült megjavíttatnunk, a toalett január
    16-a óta üzemel.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére