Megoldott

Kilógó kábel

A Mátyásföld, Repülőtér Cinkota irányú buszmegállóban, (a "buszmegálló" táblától számítva) a második utasvárójának az oldala alatt kilóg a betonból egy elektromos kábel.
Vélhetően egy reklámtábla világításához szükséges elektromos áramot volt hivatott továbbítani.
Tisztelettel kérem a nevezett kábel szakszerű szigetelését és eltávolítását, különösen amennyiben áram is van benne.
Intézkedésüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 115

Hozzászólások

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma ellenőriztem, valóban javították a hibát
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeken a képeken jobban látszódik a probléma helye:
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére