Megoldott

Összetört Citroën

A képeken látható citroën xantia nagyjából 2 hónapja áll összetörve a 3. kerületi Gázgyár utcában a Graphisoft Park 2-es portájával szemben, elfoglalva 2 autónyi parkolóhelyet az egyébként is túlzsúfolt parkolóhelyen. A közteresek napmintnap járnak arra, de semmit nem tesznek....

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 1-3

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a közbenjárást, az autót elvitték.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésével kapcsolatosa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére