Megoldott

Tagek és felesleges tábla

Tisztelt BKK!
Kérem, hogy a 15-ös, 34-es, 106-os, 115-ös és a CITY troli Lehel téri megállója táblájáról mossák le a tegeket és a nyár óta üres menetrend tartót is szereljék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel u. 2a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001407/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00040314

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a probléma megoldásában illetékes szakterületünk azt válaszolta, hogy mu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére