Megoldott

Kosz lepi a kerékpársávot

A Dráva utcai kerékpársávon hónapok óta gyűlik a sárból, falevelekből, szemétből összálló kosz, ami a csatornalefolyókat is eltömíti, a kerékpározókat pedig a forgalmi sávba kényszeríti kikerülni.
Kérjük a feltakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 18-22

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt
    helyszínen a kerékpársáv megtisztítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.

    budapes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Utcaseprő gép
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már elolvadt a hó.Egy seprű gép végig mehetne rajta.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem az FKF feladata lenne? Nem kötekedni szeretnék, hanem a probléma gyors megoldása érdekében kérdezem.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére