Megoldott

Árpád-híd metróállomásnál nem működő mozgólépcső és lift

Anonim Járókelő

Az Árpád-híd metróállomásnál az F kijáratnál nem működnek sem a lift sem pedig a mozgólépcső; mindezek már elég rég óta. A lift teljesen sötét, a lámpák nem égnek; a mozgólépcsőnél ott van a stop tábla kirakva, az egész nagyon poros.

Ezen felül ugyanennél a metróállomásnál a József Attila színház, valamint a korábbi buszállomást a metróalagút alatt összekötő gyalogos átjáró József Attila színház felé eső mozgólépcsője sem működik.

Kiemelt közlekedési csomópontról lévén szó, a metrófelújítástól független kiemelten fontos az akadálymentességet garantáló eszközök rendszeres felülvizsgálata és szükség esetén javításukról való intézkedés.

Kérem a BKV-t hogy haladéktalanul intézkedjenek a javítások érdekében!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 27

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor legutóbb arra jártam, éppen működött a lift. Bízom benne, hogy ez tartósan így marad. Egy ideje nem jártam azon a környéken.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001676/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00040227

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a 40227 sz. bejelentését!
    Az aluljáróban a liftek és mozgólépcsők a BKV Zrt. kezelésében és üzemeltetésében vannak.
    Kérjük, hogy az ilyen jellegű problémával a jö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop a járda közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Oszlopelhelyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére