Megoldott

Roncs

Anonim Járókelő

A nyugati felüljáró alatt áll egy rendszám nélküli jármű, defektes kerekekkel, több hetes-hónapos koszréteggel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélkül FIAT (bordó) Budapest, XIII. Váci út 2. Telephelyre beszállítva 2019. 02.21.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentettem a XIII.kerületnek is.
    Válaszuk:
    Tisztelt Bognár András Úr!

    Köszönjük bejelentését!

    Megtisztelő bizalmáért köszönetet mondva tájékoztatom Önt arról, hogy Budapest Főváros XIII. Kerületi
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha már bő egy hónapja jelentve lett akkor mire várnak? Miért nem szállítják el? Olyan sok a parkolóhely a környéken, hogy belefér 1-1 hely mínusz?
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Admin!A rossz linkeket légyszíves töröljétek,az utolsó lett jó.Köszönöm.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már bejelentettem én is,akkor még rendszám volt rajta,büntetésekkel tele./külföldi/
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    https:39/39435/163973
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére