Megoldásra vár

Tükör hiányzik

A Pöltenberg és Knezits utca sarkán letört a tükör.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Knézits u. 29

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ-tükör pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnik
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bodnár Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhajlott pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére