Válaszra vár

XIV. ker. Erzsébet királyné behavazott kerékpárutak

Anonim Járókelő

A XIV. kerület Erzsébet királyné útján (Fotók: E. kir.né aluljáró & Laky Adolf utca villamosmegálló) január 8. óta nem sikerült eltakarítani a havat. Fokozottan balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 5

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    . Járókelő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00040216 számú bejelentés illetékese az FKF Zrt., kérjük szíveskedjenek hozzájuk továbbítani a bejelentést.

    Budapest Közút Zrt.
    Út, híd, műtárgy Igazgatóság

    From: Já
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Deák Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    Helló!
    Az Erzsébet királyné útja aluljárónál eltakarították a havat,a Laky Adolf utcai villamosmegálló melletti bicikliúton továbbra is odafagyott hótakaró van. Valamiért az erről készült képet nem cs...
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére