Megoldott

Hiányzó kuka

A képen látható helyen hiányzik egy szemétgyűjtőedény.
Pótlását előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadföld út 10

Hozzászólások

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítve:
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt
    helyszínen a hulladékgyűjtő február 8-án pótlásra került.

    FKF Nonprofit Zrt.
    budapest@jarokelo.hu
    Beérkezés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére