Válaszra vár

Graffiti és matricák

Az Astoria aluljárójának a D kijárata graffitis, és tele van ragasztva matricákkal.
Tisztelettel kérem ezeknek az eltávolítását, egy szebb Budapest érdekében!
Intézkedésüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 2

Hozzászólások

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére