Megoldott

Nem takarítják a kerékpárutat

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Bár a fotókat éppen nem bringázás közben készítettem, ettől még a kerékpárutat is illene takarítani!
Kérem figyeljenek erre oda!
(Postapalota előtti szakasz)
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 13

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt
    helyszínen az útpálya szélén húzódó kerékpárút gépi megtisztítását
    munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    . Járókelő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00040176 számú bejelentés illetékese az FKF Zrt., kérjük szíveskedjenek hozzájuk továbbítani a bejelentést.

    Budapest Közút Zrt.
    Út, híd, műtárgy Igazgatóság

    Sebestyé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére