Válaszra vár

Állandósult ideiglenesség

Kérem, cseréljék fix táblákra a jelenlegi ideigleneseket a Széll Kálmán tér szélén, hogy azok legalább ennyivel jobban illeszkedjenek a 3.5mrd forintos dizájnba.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 99

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére