Megoldatlan

Csúszós az új járda friss hóban a Csonka János térnél

A Fehérvári út őszi felújítása során a Csonka János tér előtti járdaszakasz és új bicikliút is új (aszfalt?) felületet kapott, de ez a friss hóban eléggé csúszik (a központ felé a Sárbogárdi út túloldalán más anyagú járda készült, ott nincs ilyen probléma).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 44

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Tuesday, January 15, 2019 11:02 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subjec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járda a megállóban

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Balassi Bálint utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére