Megoldatlan

jég

A probléma a szokásos: A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A lépcső ezúttal fel van szórva, ez a rész szándékosan kifelejtve.
A szokásos sablon duma helyett most intézkedni kellene a tisztelt MÁV illetékesnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.01.12 A probléma változatlanul fennáll. Ma reggeli képek csatolva --------------------------------------- A probléma a szokásos: A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A lépcső ezúttal fel van szórva, ez a rész szándékosan kifelejtve. A szokásos sablon duma helyett most intézkedni kellene a tisztelt MÁV illetékesnek."-ról "A probléma a szokásos: A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A lépcső ezúttal fel van szórva, ez a rész szándékosan kifelejtve. A szokásos sablon duma helyett most intézkedni kellene a tisztelt MÁV illetékesnek."-ra.

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "A probléma a szokásos: A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A lépcső ezúttal fel van szórva, ez a rész szándékosan kifelejtve. A szokásos sablon duma helyett most intézkedni kellene a tisztelt MÁV illetékesnek."-ról "Frissítés 2019.01.12 A probléma változatlanul fennáll. Ma reggeli képek csatolva --------------------------------------- A probléma a szokásos: A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A lépcső ezúttal fel van szórva, ez a rész szándékosan kifelejtve. A szokásos sablon duma helyett most intézkedni kellene a tisztelt MÁV illetékesnek."-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A ma reggeli állapot
  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos lehetsz benne, hogy a küldött sablonválaszon kívül semmit sem fognak tenni a probléma megoldása érdekében. A MÁV-nál nagyon régóta nem lehet felfedezni a szolgáltatói szemlélet szikráját sem.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben említett sablon duma.... kíváncsi vagyok, hogy megint kibekkelik-e az olvadásig?
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére küldött észrevételt (00040111 sz.).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresését a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. felé tovább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére