Megoldásra vár

Túl nagy forgalom, nehéz és körülményes gyalogos átkelés

Anonim Járókelő

A Nagykőrösi út irányába forduló nagy autóforgalom miatt nehezen lehet átkelni egyik oldalról a másikra gyalogosan a Köteles utca Mártonffy utca sarkán. Nincs kijelölt gyalogátkelőhely. Csúcsforgalom idején sokat kell várni a lehetőségre és a siető autosók miatt a nap minden szakában körülményes és nem biztonságos az átkelés. Igény lenne gyalogosátkelőhely kiépítésére, ami megkönnyítené és biztonságosabbá tenni a gyalogosok közlekedését.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Köteles u. 105

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tárgyi megkeresése kapcsán az alábbi tájékoztatást adjuk:
    A jogszabályok alapján gyalogátkelőhely ott jelölhető ki, ahol az előírásoknak megfelelő a közvilágítás, a gyalogosok és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhajlott pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Klapka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére