Megoldott

Leesett ajtócska

Kedves Illetékesek!

Legyenek oly jók, pótolják az ajtócskát!
(Városligeti fasor postájával szemben)

BÚÉK!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 904

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, rendben.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Városligeti fasor - Felsőerdősor utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére