Megoldott

Csurig teli kuka

December 23-án vettük észre, hogy dugig van a képen látható kuka. December 30-án, 1 héttel később annyi változás történt, hogy már a kuka alatt is áll a szemét (a szar).
Kérem, fordítsanak nagyobb figyelmet a szemetesek ürítésére.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Prodám u. 11

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiürítették.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    továbbítottuk a Kerületgazda szolgáltató Szervezetnek.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Csurig teli kutyaszartartó kuka"-ról "Csurig teli kuka"-ra.

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére