Megoldásra vár

Használaton kívüli, graffitis WC

Ha már képtelenek üzemeltetni, legalább legyenek szívesek tisztán tartani a lejáratát.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károly krt. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté Úr!

    Munkatársaink december 30-án letakarították a lépcsőre dobált szemetet.
    A graffitiket is hamarosan eltávolítják a falakról. Ehhez még kis
    türelmet kérünk.

    Tisztelettel:
    Bát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére