Megoldott

Elhagyott bringa

Kérem, vágják le a volt CBA előtti KRESZ tábláról az elhagyott kerékpárt, amit hónapok óta kerülget mindenki.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére