Megoldott

Elhagyott oszlop

Kérem, szállítsák el a járdán fekvő oszlopot a kőbányai oldali Örs vezér terei buszvégállomás kijelzője alól.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, 1106

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0043128/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00039844

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére