Megoldott

elhagyott gépjármű - Csepel, Pálma utca

FRISSÍTÉS 2019.02.03.
Csepelen a Pálma utca 28A számmal szemben már 3-4 hónapja áll egy rendszám nélküli autó. Kérem legyenek szívesek a tulajdonost kiértesíteni, hogy szüntesse meg az azonosító nélküli gépjárműnek a közterületen való tárolását.

Amennyiben ez nem történik meg, akkor kérem a gépjármű elszállításáról gondoskodni.

A bejelentés megoldásában résztvevők munkáját előre is köszönöm!
----------------------------------------------------------

Csepelen a Pálma utca 28A számmal szemben már 3-4 hónapja áll egy rendszám nélküli autó. Kérem legyenek szívesek a tulajdonost kiértesíteni, hogy szüntesse meg az azonosító nélküli gépjárműnek a közterületen való tárolását.

Amennyiben ez nem történik meg, akkor kérem a gépjármű elszállításáról gondoskodni.

A bejelentés megoldásában résztvevők munkáját előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Pálma u. 28a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! :)
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott az autó, úgyhogy megoldottra tehtő. Köszi az ügykezelést.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen a Pálma utca 28A számmal szemben már 3-4 hónapja áll egy rendszám nélküli autó. Kérem legyenek szívesek a tulajdonost kiértesíteni, hogy szüntesse meg az azonosító nélküli gépjárműnek a közterületen való tárolását. Amennyiben ez nem történik meg, akkor kérem a gépjármű elszállításáról gondoskodni...

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott áll az autó. Újra tudnátok küldeni?
  • Bp Sentinel visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sziasztok adminok! Ezt a bejelentést miért zártátok le?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Bp Sentinel visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Bp 2018.12.27.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2018-12-25 21:07 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    > TISZTELT XXI. KERÜLET
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére