Megoldott

Balkanyar

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
A Krisztina téren az alagút irányú belső sávban semmi nem tiltja a balra kanyarodást. Ugyan a buszsávban van egy jobbra és egyenesen tábla, ez a KRESZ szerint nem vonatkozik a belső sávra. Kérem a lámpa üvegét egy irányt is jelző lencsével cseréljék, vagy helyezzenek ki egy balra kanyarodni tilos/kötelező haladási irány táblát a sáv fölé. (Ha jól emlékszem egy rövid ideig volt, valamilyen okból leszerelték)

Napi 3-5 esetben próbálkoznak a balra kanyarodással, ami nem szabálytalan de rendkívül balesetveszélyes helyzetet teremt.
Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina tér 104

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 39730-as számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Krisztina térrel kapcsolatos bejelentésére az alábbi választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy a KR
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére