Megerősítésre vár

Hiányzó kivéve kerékpár tábla

Tisztelt Illetékes!

A IX. kerületi Vaskapu utca elejéről hiányzik a Kivéve kerékpár kiegészítő tábla.

Kérem pótolják.

Üdvözlettel,
Kácsor Balázs

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 2

Hozzászólások

  • Kácsor Balázs visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kácsor Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Unnamed Road (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Ferde lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Közvágóhíd H (Kvassay Jenő út) (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére