Megoldott

Járdán parkolás

Mostanában minden nap a Ferenciek tere járdáján parkolnak autósok, egyre többen.
Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket a gyalogosokat akadályozó szabálytalan magatartás visszaszorítása érdekében.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Duna u. 24

Hozzászólások

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért kíváncsi lennék rá, hogy hány alkalommal ellenőrizték a helyszínt és milyen időpontokban. Valószínűleg az energiaminimumra törekednek. :)
  • Kritikus Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vicces, hogy azt írják, hogy megoldott, mert szerintem nagyon gyakran előfordul, hogy a képen látható módon parkol néhány autó.
    A legabszurdabb az volt amikor néhány hónapja (kb. ugyanezek az autók...
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolt pdf-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére