Megoldatlan

Állandó tilosban parkolás

A képen látható szakaszon állandó jelleggel megszegik a hatályos KRESZ tábla rendelkezését, a kétirányú kerékpáros forgalomat akadályozva parkolnak az úttest szélén és a járdán egyaránt.
Kérem, fokozzák a terület ellenőrzését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kecskeméti u. 17

Hozzászólások

  • Árvai Orsolya lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdán ugyanúgy parkolnak nap, mint nap autók.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap előtt.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Egyesület

    Tisztelt Társaság!

    A Kecskeméti utca jelzett szakaszán észleltek vonatkozásában tett bejelentését megköszönöm. A Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet közterület-felügyelői e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére