Megoldatlan

Megrongált/tönkrement kuka

A képen látható kuka eléggé megviselt, nem lehet már a tartó oszlopaira visszahelyezni. Érdemes lenne cserélni vagy javítani.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a válaszlevél/ vagy a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk, hogy intézkedhes...
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bryan, újraküldtem, ezúttal a Fővárosnak.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy a Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában lévő, Boráros téri megrongált, tönkrement hulladéktárolóval kapcsolatban tett bejelentését a hatáskörrel rendelkez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggeli állapot...
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Emlékeim szerint a helyzet "változatlan" :(
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    az önkormányzatnak megküldtük
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését!
    A fővárosban az FKF Nonprofit Zrt. közel 12.000 db utcai hulladékgyűjtőt üzemeltet, de helyez ki a Főkert Zrt, illetve a kerületi önkormányzatok is.
    Szí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére