Megoldatlan

Puskás Ferenc Stadion metró - átjárást akadályozó reklámtáblák

A Puskás Ferenc Stadion metróállomás kijáratánál a zöldséges előtti átjáróban állandóan legalább két reklámtábla áll az emberek útjában, tovább szűkítve az amúgy is keskeny helyet.
Sajnálatos, hogy néhány igénytelen kereskedő alakítja az utazó emberek ezreinek a környezetét és körülményeit.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ifjúság útja 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a járda (aszfaltos rész )mindkét úton jól járható -mert nincs rajta semmi. A telekhatáron belül meg ne kóvájogjon ide -oda a bejelentő.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    A Puskás Ferenc Stadion metró - átjárást akadályozó reklámtáblák bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom önöket, hogy az érintett terület nem a BMSK Zrt. tulajdona. A BMSK Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    BMSK-nak megküldve
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu !

    A Puskás Ferenc Stadion metróállomásnál kirakott reklámtáblákkal kapcsolatban tájékoztatom Önöket, hogy az érintett közterület nem
    Budapest Főváros tulajdona.
    A közzétett fény
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A Fővárosnak megküldve.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Püski Oxána bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére