Megoldott

roncs autó

Anonim Járókelő

rendszam nelkuli roncs auto a marina parton turoc u. 9. elott

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tulajdonos a közterület-felügyelet felszólítására elszállíttatta a járművet.
  • Szabó Pál hozzászólt a bejelentéshez.

    A két fotón nem ugyanaz az autó van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentést!
    A forgalmi rendszám nélküli járművön Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a tulajdonosnak szóló felhívást helyezett el az 1999. évi LXIII törvényben foglaltak...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault Twingo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére