Megoldott

Elhasználódott aknafedlapok

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 67 szám előtt található ez a két aknafedlap, melynek felszíne erősen megkopott, botlásveszélyesek. Kérjük az illetékest, cserélje ki ezeket újakra! Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Kossuth Lajos u. 67

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "DIGI"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy információnk szerint, a bejelentésben szereplő fedlapokat a DIGI Kft. 2019.01.11-én lecserélte.
    Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevételeit és elküldte számu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő aknafedlap cseréje nem Társaságunk illetékessége. Bejelentését illetékességből továbbítottuk több távközlési szolgáltatónak a tulajdon
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rossz állapotú, púpos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Fáy utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére