Megoldásra vár

Graffitis utastájékoztató oszlop

A Móricz Zsigmond körtér aluljárójának Váli út felőli lépcsőjénél található utastájékoztató oszlop össze van firkálva. Kérem legyenek szívesek gondoskodni a graffiti eltávolításáról. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 14

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041272/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00039351

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaságt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a BKK válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm szépen.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére