Megoldott

Megrongálódott közúti jelzőtábla

Kérem legyenek szívesek a Móricz Zsigmond körtér 14. előtt található elferdült oszlop, illetve az azon található deformálódott közúti jelzőtáblák helyreállításáról gondoskodni. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 14

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a helyreállítás. Megoldottként zárható. Köszönöm.
  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megköszönve bejelentését tájékoztatjuk, hogy rögzítettük a hibacímet és intézkedtünk annak elhárításáról.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére