Megoldott

Nagy kátyú

Anonim Járókelő

Novemberben vízcsöveket cserélték a Lágymányosi utcában, a járdákat újra aszfaltozták de ezt a kátyút nem, pedig 2 méter az új járdáktól.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az iletékes válasza a csatolt pdf-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    3 db kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Prielle Kornélia utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére