Megoldott

Hiányzó megállni tilos táblák

A XXII. kerület Mária Terézia úton/utcában, a városközpontnál több szakaszon nincs kirakva a jobb oldalon megállni tilos tábla, pedig teljesen egyértelmű, hogy kellene lennie.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mária Terézia u. 20

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Budapest Közút válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 39340-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Mária Terézia utcával kapcsolatos bejelentésére az alábbi választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg a Budapest Közút válasza. Kérném szépen a bejelentés ismételt elküldését. Köszönöm.
  • bencsath boldizsar hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzáteszem ez a megállni tilos nincs, de szokásjog van, nagyon elterjedt a városban. Itt egy link https://goo.gl/maps/QksuEHXqDix , nem tudom mi az aktuális helyze,t de azért itt rendesen betenne ha...
  • bencsath boldizsar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem töltöttem fel fotót, de a következő kereszteződésben ugyanez a gond, nincs jobb oldalon megállni tilos, de ott bal oldalon van. Viszont a jobb oldali parkolás akadályozná a buszközlekedést és pers...
  • Miklya Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyugodt lehetsz benne, hogy a jobb oldalon levő járművet szállítatnák el, mert az akadályozná a forgalmat.
  • bencsath boldizsar hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyrészt a 10 méteres megállni tilos táblánál 5 méter után egy autó pont megállhat a jobb oldalon. Másrészt ha éppen nem rakodnak vagy nem áll senki a abal oldalon, akkor semmi akadálya nincs, hogy va...
  • Miklya Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kreszben így van, amennyiben mas amennyiben ha mas jelzésből nem következik.
    A 10 méter tilalom után látok útburkolati jelet, nem mondanám, hogy egy parkoló tábla nem férne el, azt oda lehetne tenni
    ...
  • bencsath boldizsar hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzáteszem, hogy az út további szakaszain is van olyan rész, ahol nem parkolnak autók a jobb oldalon, de tábla nem mindenhol tiltja. (pl. a panelházak előtt) (ui. az már Leányka utca)
  • bencsath boldizsar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az bal oldali 10m-es tilalom után a kresz azon szabálya jön, hogy a bal oldalt nem lehet megállni, ha nem marad 5,5m távolság az út széléig. Így a jobb oldalon lehet szabályosan parkolni, a bal oldalo...
  • Miklya Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az első képen az egyirányú forgalmú úttest bal oldalán a megállási tilalom 10 méterig tart, utána tábla nem tiltja a várakozást. Ebből kifolyólag ezt a várakozni vágyók ki is hasz
    ...
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • bencsath boldizsar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére