Megoldásra vár

Hibás burkolat az utasváróban

A Nagyenyed utca (》Kőbánya Kispest ) buszmegálló utasvárójának az alján a burkolat törött, meglehetősen rossz állapotban van.
A javítását előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Halomi út 40

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, May 15, 2019 12:05 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismétlem:
    Múlt hét csütörtök délutánig sajnos nem történt változás
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt hét csütörtök délutánig sajnos itt nem történt változás, (annak ellenére, hogy ugyanebben a megállóban lévő másik burkolati probléma már megoldott :/
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39334/szetnyomodott-burkolat)
  • Szécsi András visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére