Válaszra vár

Otthagyott szegélykövek a Petőfi híd pesti hídfője alatt.

Tisztelt Illetékesek!

A Petőfi híd pesti hídfője alatt,
már hosszú ideje,
otthagyott,
elszállítatlan szegélykövek találhatóak.

Megkérem önöket, hogy szállítsák el a szegélyköveket,
a jelzett területről.

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • M. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Kérem a probléma elküldését az,
    FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.
    részre,
    akik intézkedtek a környéken lévő ugyanilyen problémáról!
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/38...
  • M. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére