Megoldott

Hibás lámpa

Nem világít a gyalogos átkelő lámpájának szabad jelzése

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 98

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XX. Nagykőrösi út - Határ út csomópontban észlelt, nem működő gyalogos zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpaszerviz elhárította.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balogh Samu hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Balogh Samu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beláthatatlan kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széchenyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére