Megoldásra vár

Szemetesek szétverve a Széll Kálmán téren

Két kuka is rossz állapotban van a Széll Kálmán téren. Van egy-egy hasonló sztori a Dékán utcában és a Csaba utcában is, lehet, hogy érdemes összevonni azokkal. (Nem tudom, ez lehetséges-e.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 1025

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-120603/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csöpögő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatornafedél lyukas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alvinci út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére