Megoldott

XI. ker. gondozatlan, törmelékes járda

Bp., XI. ker. Prielle Kornélia 6. előtt gondozatlan, durván gazos járda, építési törmelékekkel. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Prielle Kornélia u. 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Megoldott.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Csatolom a 39305 sz. megkeresésre írt válaszunkat.

    Tisztelettel,

    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi asszisztens-ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály

    Budapest Főváros XI. Kerület
    Újbudai P...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére